Hakkımızda

 

      ÖZEL MASAL BAHÇE ANAOKULU’MUZ TUZLA POSTANE MAHALLESİ’NDE dört tarafı bahçe ile çevrilidir 750 metrekarelik bahçe içinde kendimize ait havuzu, oyun parkı ve ekolojik alanda ekip sulayarak yetiştireceğimiz Oyun parkı, oyun materyalleri ve mini tarım alanı dışında bahçemizde yüzme eğitimlerinin de verildiği yüzme havuzu bulunmaktadır.

 

       Bina içi ve çevresi kamera sistemi ile kayıt altındadır. ÖZEL MASAL BAHÇE ANAOKULUMUZUNtam donanımlı bahçesi her türlü açık hava etkinliğine uygun ferahlıktadır. Havuzumuz öğrencilerimize ait olup; yüzmeyi konusundaeğitim almış öğretmenler tarafından öğrenirler.

 

       Yaratıcı hareket, serbest ve rahatlatıcı oyun faaliyetleri ile çocuklarımızın duygusal, bilişsel kişilik oluşumları dengeli yapılanmaktadır. Yabancıdil, Beden eğitimi, bale ve ritmik jimnastik; sanatsaletkinlikler, satranç,müzik, kütüphanemiz, fen ve doğa köşemiz vardır.Çok amaçlı salonumuz da belli zamanlarda okulumuza gelen sinema, tiyatro, kukla gösterileri gibi etkinlikler gerçekleştirilir. Yemek salonumuz da ayrı bir bölüm halinde düzenlenmiştir.